REJESTRACJA NA SZKOLENIA, KURSY, KONFERENCJE I TARGI STOMATOLOGICZNE W JEDNYM MIEJSCU! ROZWÓJ NIGDY NIE BYŁ TAK PROSTY!

OFERTY Z CAŁEJ POLSKI!

Zebrane w jednym miejscu oferty szkoleń, konferencji, targów stomatologicznych z całego kraju i zza granicy. Firmy z całej Polski – duże, średnie, ale także te małe! U nas znajdziesz wszystko 🙂 Teraz nie musisz tracić czasu na przeglądanie setek stron internetowych i gazet – zrobiliśmy to za Ciebie :)!

DLA LEKARZY, STUDENTÓW HIGIENISTEK I ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH

DentMeUp to specjalistyczny portal skierowany zarówno do stomatologów, higienistek, asystentek stomatologicznych, jak i studentów. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie – zindywidualizowany proces rejestracji zapewnia dostosowanie oferty do potrzeb użytkownika, jego branży i zainteresowań.

DARMOWA REJESTRACJA I BRAK DODATKOWYCH OPŁAT

Korzystanie z portalu DentMeUp nigdy nie będzie Cie kosztować nawet złotówki – rejestracja, wyszukiwanie wydarzeń i zapisywanie się na nie są całkowicie darmowe! Brak abonamentów, ukrytych kosztów i dodatkowych opłat!

WYGODNE ZAPISY

Jedno konto posłuży Ci do zapisów na wydarzenia organizatorów z całej Polski. Koniec ze skomplikowanymi procedurami – teraz zarejestrujesz się błyskawicznie przy pomocy jednego kliknięcia, a także łatwo i szybko opłacisz uczestnictwo, bez potrzeby kontaktu z organizatorem!

INTUICYJNA WYSZUKIWARKA I KALENDARZ

W Twoje ręce oddajemy stworzoną specjalnie na potrzeby osób z branży stomatologicznej wyszukiwarkę, która pozwoli Ci łatwo wyszukać interesujące Cię wydarzenia, pod kątem między innymi zainteresowań, specjalizacji, miejsca zamieszkania, a także możliwości finansowych. Z nami zajmie to tylko kilka minut!

FUNKCJONALNY I PRECYZYJNY SYSTEM

Rozumiejąc potrzeby branży, stworzyliśmy interfejs zapewniający jak największą przejrzystość aktualnych ofert. W zasięgu wzroku znajdują się ilość dostępnych miejsc, cena i miejsce wydarzenia, prowadzący, czy liczba punktów edukacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy też takie narzędzia, jak możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na kolejną edycję wydarzenia, w przypadku wyczerpania miejsc.


Możesz się także zapoznać z opiniami uczestników poprzednich edycji wydarzeń, aby mieć pewność, że jest ono idealne dla Ciebie. Przy okazji, przysłuż się społeczności DentMeUp i po wydarzeniu podziel się swoimi wrażeniami!


Otrzymuj specjalnie pod Ciebie spersonalizowany Newsletter z informacjami o wydarzeniach odpowiadających Twoim zainteresowaniom i specjalizacji, a także miejscu zamieszkania. Dzięki nam nie przeoczysz już żadnego wydarzenia!

X
X