WYSTAWIAJ SWOJE SZKOLENIA, KURSY, KONFERENCJE I TARGI DLA STOMATOLOGÓW I ASYSTENTEK Z CAŁEJ POLSKI!

WIĘKSZY ZASIĘG NOWE MOŻLIWOŚCI!

DentMeUp to portal zrzeszający stomatologów z całej Polski – dzięki nam dotrzesz ze swoją ofertą do szerszego i nowego grona odbiorców, sprzedasz więcej miejsc na wydarzenia i będziesz mógł dostosować swoją ofertę do oczekiwań rynku.

JASNE I DOGODNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Martwisz się o dodatkowe koszty? Wystawianie wydarzeń na DentMeUp nic Cię nie kosztuje – prowizję pobieramy jedynie od sprzedanych za pośrednictwem portalu miejsc na Twoje wydarzenie. Brak abonamentów i ukrytych opłat, płacisz nam tylko wtedy, gdy sam zarabiasz!

DODATKOWY MARKETING I PROMOCJA!

DentMeUp może być Twoim głównym lub dodatkowym kanałem dystrybucji – zależnie od potrzeb. Jako, że nasz zarobek jest uzależniony od Twoich zysków, w naszym interesie leży pozyskanie jak największej liczby klientów oraz odpowiednie rozreklamowanie wydarzeń i portalu. Dzięki nam zyskujesz dodatkowy, nowoczesny i profesjonalny marketing, który sprosta wymaganiom jakie stawiają przed nami nowe media!

FUNKCJONALNY I INTUICYJNY SYSTEM

Mając na uwadze potrzeby organizatorów wydarzeń stomatologicznych, stworzyliśmy specjalistyczny system wystawiania ofert, który spotyka się ze wszystkimi wymaganiami zarówno organizatora, jak i potencjalnego uczestnika. Do Waszej dyspozycji oddajemy szereg narzędzi umożliwiających sprawną organizację i sprzedaż.

PROFESJONALNA STRONA WYDARZENIA

Wprowadzane przez Ciebie podczas wystawienia wydarzenia informacje przedstawione zostaną w formie profesjonalnej i funkcjonalnej strony wydarzenia, a także wizytówki w wyszukiwarce i kalendarzu. Ich wygląd dostosowany jest do preferencji i potrzeb klientów.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PROMOCJI

Oprócz standardowego, darmowego wystawienia wydarzenia, DentMeUp oferuje także dodatkowe formy reklamy – wyróżnienia, mailing, banery graficzne, promocja na stronie głównej, promocja na górze wyszukiwarki… Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem!

ŁATWOŚĆ ZARZĄDZANIA

Ważnym aspektem jest prostota zarządzania wystawionymi wydarzeniami – powiadomienia mailowe o wykupionych miejscach, łatwa i szybka edycja całego wydarzenia, możliwość eksportu danych uczestników, wprowadzenia ceny promocyjnej, a także wiele innych. Z DentMeUp Twoje wydarzenie będzie w pełni kompletne!

ŁATWE I SZYBKIE PŁATNOŚCI

Stworzony przez nas system eliminuje problem blokowania miejsc na wydarzenia przez osoby zwlekające z zapłatą – na DentMeUp płatność odbywa się w momencie rejestracji, dzięki czemu nie ma możliwości zapisu bez uiszczenia opłaty. Daje Ci to możliwość lepszej organizacji, szybszy dostęp do pieniędzy, a także upraszcza komunikację z klientem. Udostępniane są przez nas także pełne dane do faktury.

STATYSTYKI – DODATKOWE INFORMACJE ZWROTNE

Dostarczamy Ci szereg statystyk, umożliwiających lepsze profilowanie wydarzeń, a także bardzo przydatne funkcje, jak choćby zgłaszanie zapotrzebowania na kolejne edycje wydarzenia w przypadku wyprzedania biletów. Dzięki temu możesz sprawniej reagować na potrzeby klientów.

OPINIE I OCENY

Wprowadzony przez nas system opinii i ocen zapewnia wiarygodną, konstruktywną i wartościową informacje zwrotna dotyczącą przebiegu Twojego wydarzenia. Co się podobało? Gdzie jest miejsce na usprawnienia? Warto zaznaczyć, że opinia może być wystawiona tylko przez użytkownika, który faktycznie brał udział w wydarzeniu, co eliminuje zjawisko czarnego PR-u i nieuczciwej konkurencji.

INTEGRACJA Z MEDIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI

Tekst: Portal nasz jest w pełni zintegrowany zarówno z Facebookiem, Google+, Instagrame i Twitterem, co przekłada się na jeszcze większą i łatwiejszą promocję. Zdajemy sobie sprawę z potencjału tkwiącego w tych mediach i w pełni go wykorzystujemy, co przekłada się na Twoją korzyść!

X
X