Zapoznaj się z naszym cennikiem – zobacz, jak wiele możesz zyskać,
za tak niewiele! Płacisz tylko wtedy, kiedy sam zarabiasz!

Poniższy cennik skierowany jest wyłącznie do klientów firmowych, dla klientów indywidualnych DentMeUp jest portalem w pełni darmowym 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu – kontakt@dentmeup.pl

Dodatkowe opcje promocji:

Logo

Umieść logo swojej firmy na wizytówce wydarzenia i promuj swoją markę.
10 zł Jednorazowo

Promowanie

Wypromuj swoje szkolenie, umieszczając je na szczycie listy w wyszukiwarce wraz z wyróżniającą ramką
100 zł Jednorazowo

Wyróżnienie

Wyróżnij swoją ofertę odznaczającą przepaską na wizytówce wydarzenia.
25 zł Jednorazowo

Wizytówka na głównej

Umieść swoją ofertę na stronie głównej i zwiększ ilość wyświetleń
150 zł Jednorazowo

Baner graficzny

Zamiast standardowej wizytówki - przedstaw swoją ofertę za pomocą własnego baneru graficznego
75 zł Jednorazowo

Baner reklamowy

Umieszczenie reklamy w wyszukiwarce portalu/na stronie głównej
200 zł/250 zł Na miesiąc

Kto płaci?

Dla użytkowników rejestrujących się na wydarzenia serwis DentMeUp jest w pełni darmowy, a wszelkie koszty związane z prowizjami oraz ewentualną promocją ponoszą organizatorzy wydarzeń.

Ile płacisz i jak to działa?

Zarówno rejestracja jak i wystawianie wydarzeń na DentMeUp jest dla firm bezpłatne. Organizatorzy nie ponoszą też żadnych kosztów promocji portalu i konkretnych ogłoszeń, marketingu, docierania do nowych klientów – wszystko to leży po naszej stronie. DentMeUp pobiera jedynie stałą prowizję w wysokości 5,5% od każdego sprzedanego za pośrednictwem serwisu biletu na wydarzenie. Dla uwiarygodnienia i usprawnienia transakcji, użytkownik nie ma możliwości płatności przelewem tradycyjnym, a jedynie poprzez internetowy kanał płatności dostarczany przez zewnętrzną firmę DotPay. Tym sposobem wyeliminowane zostaje przedłużone oczekiwanie na pieniądze – powiadomienie mailowe o sprzedanym bilecie od DentMeUp jest równoznaczne z wpłynięciem pieniędzy na nasze konto DotPay, a ilość miejsc dostępnych na dane wydarzenie w serwisie DentMeUp ulega automatycznemu zmniejszeniu. Należy jednak pamiętać, że to po stronie organizatora leży obowiązek zmniejszana ilości dostępnych miejsc w razie ich sprzedaży poza portalem DentMeUp.

Prowizja 5,5%, zawiera już w sobie opłatę dla DotPay za obsługę płatności on-line. Zlecenia wypłat z DotPay dokonywane są automatycznie po każdej wpłacie. Pomniejszona o prowizję kwota za sprzedany bilet przelewana jest na konto organizatora do 7 dni roboczych od ich zaksięgowania na naszym koncie firmowym. Po zakończeniu wydarzenia DentMeUp wystawi organizatorowi fakturę z tytułu prowizji serwisu. Jeżeli za pośrednictwem serwisu DentMeUp nie sprzeda się żaden bilet – nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z prowizją.

Rodzaje wizytówek

Usługi dodatkowe

Celem uatrakcyjnienia oferty i umożliwienia wyróżnienia się w gąszczu wydarzeń innych firm, DentMeUp oferuje dodatkowe, odpłatne opcje promowania:

LOGO – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, umożliwia umiejscowienie logo swojej firmy lub logo wydarzenia na Wizytówce oraz Karcie Wydarzenia. Logo należy załadować w Panelu Administracyjnym w zakładce „Moje Wydarzenia”, albo zwrócić się bezpośrednio do nas o pomoc. Samo załadowanie logo na serwer nie jest równoznaczne z wyborem opcji promocji, gdyż ten krok następuje w momencie wystawiania wydarzenia

WYRÓŻNIENIE – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, przepaska na wizytówce i karcie wydarzenie pod ceną, w kontrastowym kolorze, mocno wyróżniająca wydarzenie i przyciągająca wzrok w miejscu, gdzie występuje mało kolorów

BANER GRAFICZNY – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, polegająca na zastąpieniu standardowej wizytówki indywidualnym banerem graficznym danego wydarzenia. Baner powinien mieć rozmiar 1100 na 175 pikseli i zaleca się, by zawierał w sobie najważniejsze dla klientów informacje, przy zachowaniu ciekawej formy graficznej

POLECANE – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, umieszcza je nie tylko pośród wszystkich wydarzeń, ale także za każdym razem na górze strony z wyszukiwaniem, w charakterystycznej ramce i z rzucającym się w oczy wypełnieniem. Promowanych ofert na górze strony jest maksymalnie 3 i wymieniają się one rotacyjnie – dbając o to, by promowanie to faktycznie było czymś specjalnym, DentMeUp nie dopuszcza do promowania więcej niż 12 ofert w jednym momencie.

WIZYTÓWKA NA GŁÓWNEJ – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, polega na umieszczeniu miniatury wizytówki swojego eventu bezpośrednio na stronie głównej, wraz z 12-stoma innymi wydarzeniami. Kolejność wyświetlania wizytówek zmienia się tak, że każda z nich ma ten sam czas wyświetlania w danym miejscu.

BANER REKLAMOWY – opcja płatna jednorazowo za 2 tygodnie usługi, dzięki której możesz umieścić dowolną reklamę wydarzenia, firmy, czy danego produktu na stronie głównej, lub na stronie wyszukiwarki. DentMeUp stara się dbać o przejrzystość serwisu i nie zarzuca użytkownika reklamami, dlatego też jakiekolwiek reklamy pojawiające się na stronie są czymś przyciągającym wzrok i zwracającym uwagę. W celu wykupienia baneru prosimy o kontakt.

Wykupienie dodatkowych opcji promowania następuje poprzez ich zaznaczenie w trakcie wystawiania wydarzenia, a następnie wystawienie wydarzenia wraz z tymi opcjami. DentMeUp otrzyma protokół z wystawionego wydarzenia, na którego podstawie pobierane będę opłaty lub wystawiane faktury. Opłata za dodatkowe opcje promowania wybrane przez organizatora zostanie pobrana wraz z prowizją z pierwszego sprzedanego na wydarzenie biletu. W razie niesprzedania żadnego biletu na wydarzenie lub zakończenia wydarzenia przed czasem, DentMeUp po zakończeniu wydarzenia wystawi fakturę z tytułu opłat za promocję dodatkową.

Opcje promowania łączą się ze sobą, nic nie stoi więc na przeszkodzie by w Polecanych u góry umieścić Baner Graficzny, lub połączyć Logo z Wyróżnieniem. Wybór opcji dodatkowych jest fakultatywny, następuje on w momencie wystawiania wydarzenia i na tej podstawie pojawia się automatycznie po dodaniu wydarzenia.

DentMeUp zastrzega sobie prawo do ustalania indywidualnych, preferencyjnych warunków finansowych z poszczególnymi firmami, na podstawie odrębnych umów.

Obowiązek uiszczenia opłat za prowizje i dodatkowe opcje promowania nie ustaje w razie zakończenia wydarzenia przed czasem przez organizatora lub przez usunięcia wydarzenia przez DentMeUp w razie naruszenia regulaminu.

Inna reklama – jeżeli interesuje Cię jakakolwiek odrębna forma reklamy, chcesz umieścić link do naszego serwisu na swojej stronie, lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami drogą mailową kontakt@dentmeup.pl lub telefonicznie (+48 607 669 646, +48 603 702 056)!

X
X