Zapoznaj się z naszym cennikiem – zobacz, jak wiele możesz zyskać,
za tak niewiele! Płacisz tylko wtedy, kiedy sam zarabiasz!

Poniższy cennik skierowany jest wyłącznie do klientów firmowych, dla klientów indywidualnych DentMeUp jest portalem w pełni darmowym 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu – kontakt@dentmeup.pl

Dodatkowe opcje promocji:

Logo

Umieść logo swojej firmy na wizytówce wydarzenia i promuj swoją markę.
Gratis Jednorazowo

Promowanie

Wypromuj swoje szkolenie, umieszczając je na szczycie listy w wyszukiwarce wraz z wyróżniającą ramką
500 zł Jednorazowo

Wyróżnienie

Wyróżnij swoją ofertę odznaczającą przepaską na wizytówce wydarzenia.
100 zł Jednorazowo

Wizytówka na głównej

Umieść swoją ofertę na stronie głównej i zwiększ ilość wyświetleń
300 zł Jednorazowo

Baner graficzny

Zamiast standardowej wizytówki - przedstaw swoją ofertę za pomocą własnego baneru graficznego
500 zł Jednorazowo

Indywidualna kampania

Z wykorzystaniem mediów społecznościowych
Indywidualnie Na miesiąc

Kto płaci?

Dla użytkowników rejestrujących się na wydarzenia serwis DentMeUp jest w pełni darmowy, a wszelkie koszty związane z prowizjami oraz ewentualną promocją ponoszą organizatorzy wydarzeń.

Ile płacisz i jak to działa?

Zarówno rejestracja jak i wystawianie wydarzeń na DentMeUp jest dla firm bezpłatne. Organizatorzy nie ponoszą też żadnych kosztów promocji portalu i konkretnych ogłoszeń, marketingu, docierania do nowych klientów – wszystko to leży po naszej stronie. DentMeUp pobiera jedynie stałą prowizję w wysokości 5,5% od każdego sprzedanego za pośrednictwem serwisu biletu na wydarzenie. Dla uwiarygodnienia i usprawnienia transakcji, użytkownik nie ma możliwości płatności przelewem tradycyjnym, a jedynie poprzez internetowy kanał płatności dostarczany przez zewnętrzną firmę DotPay. Tym sposobem wyeliminowane zostaje przedłużone oczekiwanie na pieniądze – powiadomienie mailowe o sprzedanym bilecie od DentMeUp jest równoznaczne z wpłynięciem pieniędzy na nasze konto DotPay, a ilość miejsc dostępnych na dane wydarzenie w serwisie DentMeUp ulega automatycznemu zmniejszeniu. Należy jednak pamiętać, że to po stronie organizatora leży obowiązek zmniejszana ilości dostępnych miejsc w razie ich sprzedaży poza portalem DentMeUp.

Prowizja 5,5%, zawiera już w sobie opłatę dla DotPay za obsługę płatności on-line. Zlecenia wypłat z DotPay dokonywane są automatycznie po każdej wpłacie. Pomniejszona o prowizję kwota za sprzedany bilet przelewana jest na konto organizatora do 7 dni roboczych od ich zaksięgowania na naszym koncie firmowym. Po zakończeniu wydarzenia DentMeUp wystawi organizatorowi fakturę z tytułu prowizji serwisu. Jeżeli za pośrednictwem serwisu DentMeUp nie sprzeda się żaden bilet – nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z prowizją.

Rodzaje wizytówek

Usługi dodatkowe

Celem uatrakcyjnienia oferty i umożliwienia wyróżnienia się w gąszczu wydarzeń innych firm, DentMeUp oferuje dodatkowe, odpłatne opcje promowania:

LOGO – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, umożliwia umiejscowienie logo swojej firmy lub logo wydarzenia na Wizytówce oraz Karcie Wydarzenia. Logo należy załadować w Panelu Administracyjnym w zakładce „Moje Wydarzenia”, albo zwrócić się bezpośrednio do nas o pomoc. Samo załadowanie logo na serwer nie jest równoznaczne z wyborem opcji promocji, gdyż ten krok następuje w momencie wystawiania wydarzenia

WYRÓŻNIENIE – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, przepaska na wizytówce i karcie wydarzenie pod ceną, w kontrastowym kolorze, mocno wyróżniająca wydarzenie i przyciągająca wzrok w miejscu, gdzie występuje mało kolorów

BANER GRAFICZNY – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, polegająca na zastąpieniu standardowej wizytówki indywidualnym banerem graficznym danego wydarzenia. Baner powinien mieć rozmiar 1100 na 175 pikseli i zaleca się, by zawierał w sobie najważniejsze dla klientów informacje, przy zachowaniu ciekawej formy graficznej

POLECANE – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, umieszcza je nie tylko pośród wszystkich wydarzeń, ale także za każdym razem na górze strony z wyszukiwaniem, w charakterystycznej ramce i z rzucającym się w oczy wypełnieniem. Promowanych ofert na górze strony jest maksymalnie 3 i wymieniają się one rotacyjnie – dbając o to, by promowanie to faktycznie było czymś specjalnym, DentMeUp nie dopuszcza do promowania więcej niż 12 ofert w jednym momencie.

WIZYTÓWKA NA GŁÓWNEJ – opcja płatna jednorazowo dla danego wydarzenia, polega na umieszczeniu miniatury wizytówki swojego eventu bezpośrednio na stronie głównej, wraz z 12-stoma innymi wydarzeniami. Kolejność wyświetlania wizytówek zmienia się tak, że każda z nich ma ten sam czas wyświetlania w danym miejscu.

INDYWIDUALNA KAMPANIA- DentMeUp, jako prężenie działająca w nowych mediach społecznościowych firma, posiada szerokie grono organicznie pozyskanych fanów na Facebooku oraz Instagramie. Oferujemy Państwu możliwość zamieszczenie wpisów promocyjnych, sponsorowanych, odniesień do artykułów, wydarzeń, wzmożonego promowania danego wydarzenia itd. Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju działania niestandardowe, zależnie od charatkeru i potencjału wydarzenia możemy zaprojektować ciekawe i efektywne kampanie marketingowe. Po wycenę tego typu działań zachęcamy do kontaktu indywidualnego.

Wykupienie dodatkowych opcji promowania następuje poprzez ich zaznaczenie w trakcie wystawiania wydarzenia, a następnie wystawienie wydarzenia wraz z tymi opcjami. DentMeUp otrzyma protokół z wystawionego wydarzenia, na którego podstawie pobierane będę opłaty lub wystawiane faktury. Opłata za dodatkowe opcje promowania wybrane przez organizatora zostanie pobrana wraz z prowizją z pierwszego sprzedanego na wydarzenie biletu. W razie niesprzedania żadnego biletu na wydarzenie lub zakończenia wydarzenia przed czasem, DentMeUp po zakończeniu wydarzenia wystawi fakturę z tytułu opłat za promocję dodatkową.

Opcje promowania łączą się ze sobą, nic nie stoi więc na przeszkodzie by w Polecanych u góry umieścić Baner Graficzny, lub połączyć Logo z Wyróżnieniem. Wybór opcji dodatkowych jest fakultatywny, następuje on w momencie wystawiania wydarzenia i na tej podstawie pojawia się automatycznie po dodaniu wydarzenia.

DentMeUp zastrzega sobie prawo do ustalania indywidualnych, preferencyjnych warunków finansowych z poszczególnymi firmami, na podstawie odrębnych umów.

Obowiązek uiszczenia opłat za prowizje i dodatkowe opcje promowania nie ustaje w razie zakończenia wydarzenia przed czasem przez organizatora lub przez usunięcia wydarzenia przez DentMeUp w razie naruszenia regulaminu.

Inna reklama – jeżeli interesuje Cię jakakolwiek odrębna forma reklamy, chcesz umieścić link do naszego serwisu na swojej stronie, lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami drogą mailową kontakt@dentmeup.pl lub telefonicznie (+48 607 669 646, +48 603 702 056)!

X
X